ЕС и Свят 18.07.2024 11:02 Снимка: ДНЕС+
Джо Байдън е заразен с Ковид-19
Президентът на САЩ Джо Байдън е дал положителна проба за COVID-19, каза вчера председателят на УнидосЮЕс (UnidosUS) – латиноамериканска организация за граждански права, предаде Ройтерс.
Активистът съобщи новината на събитие в Лас Вегас, където Байдън трябваше да говори.
Прессекретарят на Белия дом Карин Жан-Пиер съобщи за положителния тест на 81-годишния държавен глава.
„Той е ваксиниран, поставена му е и бустерна доза и има слаби симптоми, каза Жан-Пиер.
Байдън "ще се върне в Делауеър, където ще се самоизолира и ще продължи да изпълнява изцяло всичките си задължения", каза още Жан-Пиер, предава БТА.
Още по темата
-
Джо Байдън иска да съди Министерството на правосъдието на САЩ
преди 4 седмици
-
-
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:27 ООН спря евакуацията на моряци от Ормузкия проток заради атаката на търговски кораб
- 10:19 Сметната палата: Има грешки за близо 2,205 млрд. лв. при общинските отчети
- 10:11 САЩ удължиха срока за купувачите на международните активи на „Лукойл“ до 25 юли
- 10:04 "Маркет линкс": Увеличава се недоверието към правителството на Румен Радев
- 09:55 Мъжът, подал сигнал до 112, за удара на АМ „Тракия”: Нямаше абсолютно никакви следи от спирачен път
- 09:48 Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
- 09:40 Зеленски наредил 40-дневна масирана операция срещу руски цели
- 09:33 Демерджиев ще закрие "паразитното звено" в МВР: 30 висши служители взимат заплати и не правят нищо!