
ЕС и Свят 12.07.2020 15:30 Снимка: ДНЕС+
30-годишен американец почина след "COVID парти"
„Мисля, че направих грешка. Мислех, че това е измама, но не е така.“
Това са последните думи на 30-годишен пациент, починал в болница в Тексас, след като присъствал на така нареченото "COVID парти", съобщават от лечебното заведение, предава offnews.
Пациентът постъпил в тежко състояние, след като се е заразил със смъртоносния вирус. Той смятал, че вирусът, убил хиляди по целия свят, не е реален.
На въпросните "COVID партита" присъства човек, който смята, че е заразен и други хора, които искат да проверят дали вирусът съществува.
Д-р Джейн Епълби от болницата в Тексас, заяви във видео изявление, че пациентът е разказал на медицинския персонал за партито.
Тя допълва, че е споделила историята не да плаши хората, а да ги увери, че вирусът може да засегне всеки.
В Окръг Бексар, където се намира Сан Антонио, има 18 602 потвърдени случая, най-много са случаите сред хора на възраст от 20 до 29 години.[**sorce_name**]
Още по темата
![]() |
1 | 2.11281 |
![]() |
1 | 2.24937 |
![]() |
10 | 3.84348 |
![]() |
100 | 3.99141 |
![]() |
1 | 1.67437 |
Последни новини
- 22:19 Автомобил блъсна и уби пешеходец в София, шофьорът избяга
- 20:43 Хороскоп за неделя, 19 октомври 2025 г.
- 19:37 Израел уби още девет души в Газа при нападение срещу автобус
- 19:27 Трима души загинаха при взрив в завод за експлозиви в Уралския руски регион
- 19:16 Разлики между дама и повярвала си ескортка
- 19:06 Киселова: Очаквам следващата седмица стабилността да бъде възстановена
- 18:45 Водолацки: Тръмп няма да даде "Томахоук" на Киев - там са хора в постоянна наркотична зависимост
- 18:34 Захарова: Полша обяснява милитаризацията на ЕС чрез военните планове на Киев