Жена скочи от висок етаж на пловдивска болница, загина на място

България 12.05.2023 13:01 Снимка: ДНЕС+

Жена скочи от висок етаж на пловдивска болница, загина на място

Жена на видима възраст около 60 години е загинала на място, след като е скочила от висок етаж на УМБАЛ "Пловдив", известна в миналото като Окръжна болница, научи "24 часа".  За трагичния инцидент потвърдиха от полицията в града.

Сигналът за него е бил получен малко след 10 часа. Според първоначалната информацията жената е полетяла от 13-ия етаж на сградата на болницата и е починала на място. Установена е нейната самоличност. Изясняват се причините за инцидента. От здравното заведение съобщиха, че загиналата не е тяхна служителка, но не могат да дават повече информация, тъй като се води разследване. 

Разглеждат се версиите за самоубийство и инцидент.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355