България 16.10.2023 14:28 Снимка: ДНЕС+
Жена остава 7 месеца без книжка заради фалшив положителен тест за дрога
Жена е останала без шофьорска книжка 7 месеца, защото е дала положителен тест за наркотици. Тя обаче не се съгласила с резултата и е дала кръвна проба, която показала, че не е употребила наркотици.
Янка е шофирала през март в Харманли, когато я спират и проверяват. 7 месеца по-късно й връщат книжката и всички документи, но й казват, че трябва да си заплати 236 лв. кръвния тест.
"Аз приемам много лекарства, астматик съм, бях настинала преди това. Не разбрах заради кое лекарство е отчела положителна пробата", разказва потърпевшата в репортаж по Нова тв. За 7 месеца остава без кола, без книжка, без работа.
Жената ще си потърси правата в съда.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:52 Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на ядрена държава
- 10:49 Безмилостният Холанд попари Сенегал и поведе Норвегия към 1/16-финалите
- 10:45 Тристранният съвет заседава днес, обсъждат социалното и здравното осигуряване
- 10:38 Великобритания се готви да посрещне Анди Бърнам като премиер на Обединеното кралство
- 10:32 Беларуската опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война
- 10:24 Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София
- 10:17 Новият състав на ЦИК встъпва в длъжност
- 10:13 Само 7% от българите виждат САЩ като съюзник, показва проучване