България 22.01.2025 13:14 Снимка: ДНЕС+
ВСС върна Мария Павлова като следовател в Национална следствена служба
Прокурорската колегия на Висшия съдебен съвет (ВСС) възстанови бившия служебен министър на правосъдието Мария Павлова на длъжност „следовател“ в Национална следствена служба. На днешното заседание Прокурорската колегия разгледа проект на решение по молба на Мария Павлова.
Възстановяването е считано от датата на освобождаване от длъжност като служебен министър на правосъдието, предава dariknews.bg.
На 16 януари парламентът избра редовен кабинет в коалиция между ГЕРБ-СДС, "БСП-Обединена левица“ и "Има такъв народ“ с подкрепата на парламентарната група (ПГ) на "Демокрация , права и свободи“-ДПС, с което правомощията на служебното правителство бяха прекратени.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:38 След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава
- 10:31 Кабо Верде продължава да пише своята приказка, този път спря наивните уругвайци
- 10:24 Сблъсъци с полицията и изгорени американски знамена след президентските избори в Колумбия
- 10:16 Египет записа първа победа на световно първенство
- 10:10 Техеран: Имаме споразумение за Ормузкия проток
- 10:03 Вратари герои, червен картон и ключова VAR намеса белязаха мача Белгия-Иран
- 09:55 Кучето на загиналата в Пирин туристка насочило спасителите към тялото ѝ
- 09:47 Испания изля гнева си с разгром над безпомощните саудитци