България 28.02.2021 15:33 Снимка: ДНЕС+
Военното министерство потвърди за случаи на COVID-19 в екипажа на ВМС
При подготовката за участие на екипажи от ВМС в учението "Посейдон - 21" , са установени случаи на заболели от COVID-19.
С цел да се избегне разпространението на заболяването по време на плаване и да се опази здравето на военнослужещите е взето решение екипажите на българските кораби да останат под карантина, съобщават от министерството на отбраната.
Евентуално разпространение на СОVID-19 би попречило и на постигането на целите на учението, уточняват от ведомството.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:24 Радев: Това е бюджетът на реалността. Където и да бръкнеш, кражбите са били огромни
- 14:21 Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
- 14:13 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио имат разминавания в публичните си позиции за Иран и Израел
- 14:05 Портрет на любовницата на Пикасо Дора Маар беше продаден в Sotheby's за 1,7 милиона долара
- 13:58 Мицкоски: Ако промените в конституцията са последното искане, да го формализираме някак
- 13:50 Световното в САЩ счупи всички рекорди по посещаемост още преди елиминиционната фаза
- 13:42 ВСС с нов състав до 17 октомври след окончателни промени в Закона за съдебната власт
- 13:35 Областна администрация-Варна: Морската вода в района на Офицерския плаж е безопасна