България 02.05.2021 18:39 Снимка: ДНЕС+
Вигенин: Очевидно ИТН нямаха намерения за промяна
„Единственият полезен ход за България беше „Има такъв народ“ да създадат правителство, защото те имаха тази възможност. Осъзнавайки факта, че загубихме тези избори, без каквито и да било претенции предложихме нашата подкрепа да потърсим заедно стъпки, които да доведат до реалната промяна в България. Очевидно такива намерения „Има такъв народ“ нямаше“, каза пред Дарик радио заместник-председателят на БСП Кристиан Вигенин.
Той подчерта, че най-разумното, което БСП е можела да направи в тази ситуация, е да върне мандата, особено заради начина, по който функционира сегашния парламент и на фона на това, че няма култура за диалог в тази ситуация.
„Колкото по-бързо приключим живота на този парламент, колкото по-бързо се назначи правителството на Румен Радев и си отиде окончателно правителството на Борисов, ще е толкова по-добре за България“, посочи Вигенин. /Дарик радио
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:50 Дърво падна върху майка с две деца в градинката „Кристал“
- 22:08 Хороскоп за четвъртък, 2 юли 2026 г.
- 19:33 КФН: От 1 юли само лицензираните компании могат да предлагат криптоактиви на територията на ЕС
- 19:24 Белгия поиска 10 млн. евро гаранция за освобождаването на танкер от руския сенчест флот
- 19:16 Митове за татуировките и слънцето: може ли мастилото в кожата да провокира тумор?
- 19:09 Морските дронове започнаха да "пенсионират" големите бойни кораби
- 19:02 Абу Симбел и eзерото Насър: Пътешествие между древната слава и инженерното чудо
- 18:54 Мбапе счупи пореден рекорд, поиска купата и обяви: Тази победа е за Дешан