В Старозагорско почетоха паметта на загиналия ученик

България 15.03.2007 17:30

Кметицата на старозагорското село Хан Аспарухово Гергана Георгиева заяви пред Дарик радио, че е получила уверение, че община Стара Загора възнамерява да поеме разходите за погребението на 12-годишния ученик, който загина в основното училище в селото, след като падна от стълбището на третия етаж.

Близките на загиналото момче очакват родителите му да си дойдат тази вечер от Италия, където работят.

Най-вероятно погребението на 12-годишния Илия Ангелов ще бъде утре.

Днес в училището му не бяха проведени учебни занятия.

Всички ученици в Старозагорска област почетоха паметта на четвъртокласника с едноминутно мълчание преди началото на първия учебен час./Дарик радио

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355