В Старозагорско почетоха паметта на загиналия ученик
България 15.03.2007 17:30
Кметицата на старозагорското село Хан Аспарухово Гергана Георгиева заяви пред Дарик радио, че е получила уверение, че община Стара Загора възнамерява да поеме разходите за погребението на 12-годишния ученик, който загина в основното училище в селото, след като падна от стълбището на третия етаж.
Близките на загиналото момче очакват родителите му да си дойдат тази вечер от Италия, където работят.
Най-вероятно погребението на 12-годишния Илия Ангелов ще бъде утре.
Днес в училището му не бяха проведени учебни занятия.
Всички ученици в Старозагорска област почетоха паметта на четвъртокласника с едноминутно мълчание преди началото на първия учебен час./Дарик радио
Близките на загиналото момче очакват родителите му да си дойдат тази вечер от Италия, където работят.
Най-вероятно погребението на 12-годишния Илия Ангелов ще бъде утре.
Днес в училището му не бяха проведени учебни занятия.
Всички ученици в Старозагорска област почетоха паметта на четвъртокласника с едноминутно мълчание преди началото на първия учебен час./Дарик радио
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:09 Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в окаяно състояние, план за модернизация няма
- 17:00 Арх. Деляна Панайотова оглави ДНСК
- 16:51 Задържаха болногледачка за кражба и насилие над неподвижна жена в Плевен
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент
- 16:13 Бивши командири на суданските паравоенни сили преминават на страната на армията
- 16:04 ЕК отчита добро интернет покритие у нас и основни дигитални умения при само 35% от хората