
България 21.08.2022 19:28 Снимка: ДНЕС+
Трифонов: „Левите“ и „десните“ правят любов в тъмното, а ПП им светят
„Корнелия Нинова иска на всяка цена да се възобновят преговорите с „Газпром”. От „Демократична България” за нищо на света не искат да има преговори с „Газпром”. Те дори организираха протести пред президентството с цел да не позволят на служебното правителство да започне отново преговори с руската енергийна компания. „Продължаваме промяната” пък първо категорично не искаха да има преговори с „Газпром”, но сега нямат нищо против, ако „Газпром” дадат ниска цена“.
Това обобщение прави във Фейсбук председателят на ИТН Слави Трифонов.
„Това са моите бивши коалиционни партньори. За тях няма принципи, няма спазване на обещания, няма отговорност пред избирателите. Има само лицемерие. И ако избирателят отново гласува за тях, те отново ще си направят коалиция, без мен, разбира се. И нищо не е в състояние да ги раздели“, пише Трифонов.
„Лили Иванова пее в една песен, че любовта е по-силна от всичко. Е, не е била права. Любовта към властта е по-силна от всичко. И каквото и да ви говорят сега, нито „Газпром”, нито Русия ще я спрат тая любов. Представете си го така - левите и десните правят любов в тъмното, а „Продължаваме промяната” им светят“, завършва той.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09493 |
![]() |
1 | 2.25951 |
![]() |
10 | 3.86306 |
![]() |
100 | 4.01142 |
![]() |
1 | 1.6565 |
Последни новини
- 21:37 Хороскоп за сряда, 17 септември 2025 г.
- 21:30 Украинец пуснал дрона във Варшава, полски Ф-16 ударил пенсионерската къща
- 21:24 Робърт Редфорд почина на 89 години
- 21:21 Никола Цолов ще кара във Формула 2 през следващия сезон
- 19:34 Държавите от ЕС се споразумяха за мерки за връщане на разселените украинци след войната
- 19:26 Комисия на ООН: Израел извършва геноцид в ивицата Газа
- 19:21 Година и половина условно за мъж, участвал в група за разпространение на наркотици
- 19:18 Русия удари логистичен център в Киевска област