
България 02.08.2020 12:30 Снимка: ДНЕС+
Странен инцидент с Ренета Инджова. Казала, че е паднала по стълбите, после размислила, че е блъсната
Бившият служебен премиер е със счупена китка, тя в последните дни се явява активен протестиращ
Необичаен инцидент е претърпяла Ренета Инджова. Образувано е досъдебно производство за лека телесна повреда. Инджова е със счупена китка на лявата ръка, а обърканите и противоречащи си данни, които е подала, сериозно са объркали разследващите.
Вчера след 18.00 в 5 РПУ е подаден сигнал от близък на бившия премиер Ренета Инджова. Започнати са издирвателни мероприятия, които продължават и към момента. Бившият премиер е посетена в дома си от полицаи и е разпитана. Това съобщи Стойно Цветков, началникът на отдел „Разследване“ в СДВР.
Инцидентът е станал около 9 вчера сутринта. Самата Инджова е дала противоречиви факти и показания, допълни Цветков и добави.
След посещение в здравно заведение Инджова е заявила, че това е битов инцидент – падане по стълби. По-късно вечерта бившият премиер е разказала, че тръгвайки за пазар на Герена, завивайки зад ъгъла, чува бързи стъпки, блъсната е от лице, което не спира, и продължава да тича, тя е залитнала и паднала на лявата си ръка.
Прибрала се вкъщи, започнала да звъни на близки и приятели, и чак по-късно е посетила болнично заведение./tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09921 |
![]() |
1 | 2.25456 |
![]() |
10 | 3.86009 |
![]() |
100 | 4.00136 |
![]() |
1 | 1.6523 |
Последни новини
- 11:41 "Ефектът на Чарли Кърк“: Отвратени от убийството му демократи сменят партийната си принадлежност
- 11:33 Жителите на севлиевски села оцеляват с водоноски
- 11:26 Във Великобритания Тръмп няколко пъти грубо наруши етикета, потупа Чарлз III по гърба
- 11:18 Рекордьор: Спипаха варненец да шофира с над 3 промила алкохол
- 11:15 Блокада, трагедия и скандали в Парламента
- 11:12 От незаконни арести до борец за справедливост – “парадоксът Петков“
- 11:10 Пеевски към Василев и Петков: Крадец, ограбил Митниците! Айде, тичай при парапета при Лена, наркоман
- 11:05 Георги Харизанов: Не виждам признаци вотът на недоверие да мине