Столичният кмет Терзиев излязъл в отпуск преди важна сесия

България 22.01.2024 13:50 Снимка: ДНЕС+

Столичният кмет Терзиев излязъл в отпуск преди важна сесия

Новият кмет на София Васил Терзиев е взел изненадващо решение да излезе 3 дни в отпуск точно когато в четвъртък се очаква най-важната сесия за годината в Столичния общински съвет, на която ще се дискутира въпросът за председателския пост, съобщава „Блиц“.

Безотговорната постъпка дошла като гръм от ясно небе за представителите на столичния парламент. Именно на Терзиев е поверена диригентската палка в заключителните преговори за шефския пост на СОС, но той решил да се оттегли на кратък отдих.

Молбата му за отпуск е депозирана в деловодството на „Московска“ и вече е влязла в сила, твърди медията.

Пред сградата на общината не е паркирано и скъпото Порше на Терзиев, което той извади на показ, след като спечели кампанията.

CHF CHF 1 2.09381
GBP GBP 1 2.32505
RON RON 10 3.86436
TRY TRY 100 4.39558
USD USD 1 1.72487