България 15.01.2022 15:52 Снимка: ДНЕС+
Сербезова: Сертификатите за преболедуване остават
Към настоящия момент сертификатите на базата на преболедуване остават. Това заяви в профила си във Фейсбук министърът на здравеопазването проф. Асена Сербезова.
„Знам, че се спекулира с много теми в нашето общество и не може да се опровергава всичко, което е погрешно интерпретирано (че то време няма да стигне...), но темата за здравето е много чувствителна и затова искам да внеса това уточнение“, коментира тя.
„Умолявам, пишещите и изказващите се да си дават сметка, как това, което прочетат хората, може да засили техните опасения и страхове, а това е най-ненужното в момента“, допълва още Сербезова. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:26 ЦСКА 1948 шокира Спартак в продължението
- 10:14 Христанов разкрил канал за контрабанда на животни от Румъния и незаконна кланница
- 10:03 Борисов от Айтос: Можем и имаме енергията да продължим
- 09:53 Лъчезар Борисов: България не е засегната логистично от проблема в Ормузкия проток
- 09:42 Патриарх Даниил се надява следващият парламент да въведе предмета "Добродетели и религии"
- 09:32 Тежка катастрофа край Радомир отне два живота, четирима са в критично състояние
- 09:23 Томислав Дончев за машинния вот: Политиците трябва да спорят за идеи, а не за изборни технологии
- 09:12 Иво Христов от "Прогресивна България": Борим се за 120 депутати