България 02.04.2025 09:46 Снимка: ДНЕС+
Семейство от Бургас остана без дом, след като къщата им се срути
Семейство от Бургас остана без дом, след като старата сграда, в която живеят под наем, рухна.
Инцидентът е станал на 27 март в централната част на града, съобщава БНТ.
Мъжът и жената са успели да напуснат сградата навреме и да се спасят, но жилището им е напълно опустошено. Затова Областната управа в Бургас и общината търсят възможност за настаняването им в нов дом.
На 27 март започнаха да пукат стените, започнаха да се отлепят плочки. Шефът на строителната фирма ме помоли по най-бързия начин да изляза от вкъщи. След три часа със съпруга ми се върнахме и намерихме къщата разрушена, разказва Илияна Делева, потърпевша.
По думите ѝ не са успели да вземат нищо от къщата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:04 Легендата на киното Мел Брукс стана на 100
- 18:53 Демерджиев проверява за доставката на мантинели 2 фирми, зад които стоял бивш премиер
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие
- 18:28 МО предупреждава за придвижване на военни колони по пътищата в понеделник
- 18:23 Василев: Това е бюджет на мързел, страх и некадърност. Управляващите да го хвърлят и да се гръмнат!
- 18:16 Цените на едро на някои зеленчуци и основни храни продължават да падат
- 18:10 Голям пожар пламна в Пловдив