България 19.04.2025 16:49 Снимка: ДНЕС+
Семейство катастрофира край Смолян, медицинският хеликоптер транспортира дете до болница в Пловдив
Семейство катастрофира край Смолян, медицинският хеликоптер ще транспортира момченце на близо годинка в специализирана клиника в Пловдив, предаде бНР.
Пътнотранспортното произшествие е станало по пътя Смолян – Девин,малко преди Беденски бани. 38-годишен мъж, управлявал автомобила, след като изгубил контрол над превозното средство се преобърнал в дере край пътя.
В автомобила са пътували съпругата на водача и двете им деца – момиче на 3 години и момче на близо 1 година. Всички са успели да излязат сами от превозното средство и видимо не са пострадали сериозно.
Едногодишното момченце е транспортирано в областната болница за преглед. То е без видими наранявания, но се очаква да пристигне въздушната линейка, за да го превозят до специализирана клиника.
На мястото на инцидента са пристигнали две линейки, екипи на полицията и пожарната, които са оказали необходимата помощ и са обезопасили района.
Причините за катастрофата се изясняват.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:32 Хороскоп за четвъртък, 20 август 2026 г.
- 19:34 „Панцир-СМД“ получи хиперзвукови ракети
- 19:26 50 самолета на НАТО кръжаха с часове край Калининград
- 19:19 Експерти: Записването на плащанията в брой в Конституцията е популизъм
- 19:11 През септември ще започнат дейностите по реставрация на Паметника на връх Шипка
- 19:03 Изрисуваха с графити и новите влакове "Шкода"
- 18:56 Сабаленка набързо би китайка, а в Синсинати се задава руско-украински дуел
- 18:48 В следващите дни ще бъде слънчево, сухо и горещо, до 38-39 градуса