България 07.08.2023 09:32 Снимка: ДНЕС+
Премиерът акад. Денков ще отговаря на въпроси във Фейсбук
Министър-председателят акад. Николай Денков ще отговаря на въпроси на граждани и медии във Фейсбук днес от 10:30 до 11:30 часа. Поводът е, че на 6 август правителството навърши два месеца, съобщиха от правителствената пресслужба.
Въпроси към Денков могат да се задават, както по време на живото излъчване, така и да се публикуват предварително в коментарите под видео анонса на страницата на Министерския съвет във Фейсбук.
Това е втората подобна изява на премиера, след като на 6 юли той отново отговаря на въпроси в социалната мрежа по повод края на първия месец от работата на правителството.
Припомняме, че преди дни премиерът акад. Николай Денков и петима министри представиха актуални теми, залегнали в управленската програма на правителството, на пресконференция в Министерския съвет. Приехме детайлна програма, управленска програма, която поставя ясно нашите цели и дейностите, с които да ги постигнем, заяви тогава Денков. За съжаление, при подготовката на програмата, се сблъскахме с редица проблеми, които са унаследени от предишното правителство, каза тогава той. Това не са сериозни критики, а смешен плач, с цел отвличането на общественото внимание от важните за деня теми, отговори по-късно през деня бившият служебен премиер Гълъб Донев. По думите му за два месеца редовното правителство се похвали с два законопроекта, които всъщност са разработени от служебното правителство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:15 Екипът на ДНЕС+ ви желае весело посрещане на новата 2026 година!
- 18:03 Хороскоп за четвъртък, 1 януари 2026 г.
- 17:55 Путин пожела здраве, щастие и любов през 2026 година: Разчитаме на себе си!
- 17:47 Си Дзинпин в новогодишното послание: Повторното обединение на Тайван с Китай е неизбежно
- 17:43 Антъни Хопкинс на 88
- 17:35 Тръмп похвали парада по случай Деня на победата в Москва: Те изглеждат непобедими
- 17:32 Урсула фон дер Лайен: Влизането в еврозоната ще подсили още повече гласа на България в ЕС
- 17:22 -55.7 градуса - къде посрещнаха Коледа със смразяващ студ