България 17.03.2021 09:51 Снимка: ДНЕС+
Почина родилката с COVID-19, която роди близнаци в Бургас
Битката с вируса изгубиха и бащата, и дядото на бебетата
Родилката, която беше поставена в медикаментозна кома заради COVID-19, е починала, съобщи Нова телевизия. Преди дни лекарите в Бургас успяха да изродят успешно двете й деца-близнаци.
След спешното секцио бебетата бяха настанени в Отделението по неонатология с отрицателен резултат от PCR тест.
Трагедията в семейството е огромна, защото преди броени дни е починал съпругът на родилката и баща на близнаците.
36-годишният мъж е издъхнал от внезапна сърдечна недостатъчност, след тежки пристъпи на задух. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:13 Рим контрира шефа на НАТО: Разрешили сме само логистични полети, а не въздушни удари срещу Иран
- 16:06 Депутатите приеха окончателно промените в Закона за съдебната власт
- 15:59 Рюте: Италия разреши 500 американски военни самолета да излетят от нейната територия
- 15:55 Стартира Лятната програма за групови занимания ,,Приключения около света"
- 15:52 ЕС отпусна първите 3,2 млрд. евро от новия заем за Украйна
- 15:45 Цените за строителството на жилища в България са с най-драстичен ръст в ЕС
- 15:41 Специалисти от КСУ-ЦСРИ към фондация „Владиславово“ се учиха на арттерапевтични техники
- 15:37 Лаура Кьовеши: Разследваме измами за над 45 млрд евро от бюджета на ЕС