Петков: Трагедия, още повече познавам лично Начев

България 13.10.2006 14:16

Трагедия, още повече, че познавам и лично г-н Начев. Така коментира самоубийството на бившия вътрешен министър Любомир Начев настоящият ръководител на МВР Румен Петков по време на Четвъртата годишна среща на местните власти, която се провежда край Варна.

Петков разказа, че преди да се самоубие Начев е бил в Македония, след това няколко дни е останал в София и след това е пътувал с влак за Карнобат. По време на пътуването Начев е носил куфарче с много важни документи и материали, касаещи дело, което е трябвало да се състои на 16 октомври и той е бил адвокат по него, както и шофьорската му книжка и личната карта. Начев е изгубил куфарчето. Не считам, че това може да бъде повод за самоубийство, коментира Петков. БГНЕС припомня, че бившият министър на вътрешните работи Любомир Начев се самоуби тази сутрин. Той се е прострелял в сърцето. Тялото му е намерено от майка му, която е чула един изстрел. Това е станало в родната му къща в Карнобат, където често е ходел през последните три месеца.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355