България 03.11.2025 17:21 Снимка: ДНЕС+
Още търсят подпалвача на три коли на трудов инспектор в Монтана
Няма задържани за палежа на три автомобила в Монтана, съобщава БНР.
Припомняме, че сигналът за горящите коли - собственост на полицай и съпругата му, служител в инспекцията по труда - беше подаден малко след 1.00 часа в неделя. Двата леки автомобила и джип са били паркиран през блок 25 в квартал "Младост" в града.
Полицията разследва умишлен палеж.
И по трите коли има нанесени щети от огъня.
Комисар Йордан Христов, началник на "Охранителна полиция" - Монтана, уточни, че засега няма установени извършители. Изчисляват се нанесените щети. Работата по случая продължава.
Отношение за палежа, в който е засегната собственост на служител на Областната инспекция по труда в Монтана, взе и социалният министър Борислав Гуцанов. Вчера той подчерта, че застава зад всеки съвестен служител.
По случая е образувано досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:52 Хамилтън обещава до последно да гони Кими Антонели за титлата във Формула 1
- 14:50 Мария Захарова: Западът се нуждае от редкоземните ресурси на Армения
- 14:43 Шкварек: За ДБ най-важната тема е подстрекаване към трансджендъризъм и ЛГБТ индоктринация
- 14:35 Марсоходът „Розалинд Франклин“ ще търси следи от живот в древни глини на Марс
- 14:30 Мерц е рекордно непопулярен
- 14:28 Проф. Кантарджиев: Не пускайте децата в неокосените треви
- 14:27 Полицията във Варна издирва изчезнало 13-годишно момиче
- 14:20 Президентът Йотова: 9-те проекта за армията по SAFE са незадоволителни