България 03.11.2025 17:21 Снимка: ДНЕС+
Още търсят подпалвача на три коли на трудов инспектор в Монтана
Няма задържани за палежа на три автомобила в Монтана, съобщава БНР.
Припомняме, че сигналът за горящите коли - собственост на полицай и съпругата му, служител в инспекцията по труда - беше подаден малко след 1.00 часа в неделя. Двата леки автомобила и джип са били паркиран през блок 25 в квартал "Младост" в града.
Полицията разследва умишлен палеж.
И по трите коли има нанесени щети от огъня.
Комисар Йордан Христов, началник на "Охранителна полиция" - Монтана, уточни, че засега няма установени извършители. Изчисляват се нанесените щети. Работата по случая продължава.
Отношение за палежа, в който е засегната собственост на служител на Областната инспекция по труда в Монтана, взе и социалният министър Борислав Гуцанов. Вчера той подчерта, че застава зад всеки съвестен служител.
По случая е образувано досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:58 Европа остава в плен на горещата вълна: Живакът на места ще премине 40°C
- 12:51 Често ходене до тоалетна: Как стресът влияе върху пикочо-половата система
- 12:44 Въвеждат таван на заплатите в част от държавните предприятия и контролни органи
- 12:37 Четири рекорда на Меси бяха официално вписани в книгата на "Гинес"
- 12:29 Делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов трябва да се гледа по същество, реши съдът
- 12:23 САЩ пусна Иран в Сиатъл два дни преди мача с Египет
- 12:16 Американските самолети напускат летището до седмица
- 12:08 Тръмп изригна: Имахме Иран на колене, а Конгресът „безсмислено гласува“ срещу мен