България 12.11.2025 17:02 Снимка: ДНЕС+
НСТС ще заседава отново на 13 ноември
Националният съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) ще проведе заседание в четвъртък, 13 ноември 2025 г., съобщават от правителствената пресслужба.
То ще се състои от 10.00 ч. в Гранитна зала в сградата на Министерския съвет при следния
В дневния ред на Тристранката залягат бюджетите на Здравната каса, на Държавното обществено осигуряване, както и държавния бюджет на Република България за 2026 г.
Припомняме, че последното заседание на НСТС не се състоя, заради отказа на работодателите да участват в него. Тогава те отбелязаха, че Бюджет 2026 е вреден за страната и това е причината работодателските асоциации да не искат да участват в дискусията.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент
- 09:15 Роберт Фицо: Словакия няма да подкрепи нов заем за Украйна на срещата на върха на НАТО
- 09:05 Петков към Радев: Бизнесмени хиени искат да си върнат предизборна инвестиция за 6 месеца
- 08:53 Горанов: Гюров - кандидат президент! Няма как да накараме нашите избиратели да гласуват за него