България 12.11.2025 17:02 Снимка: ДНЕС+
НСТС ще заседава отново на 13 ноември
Националният съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) ще проведе заседание в четвъртък, 13 ноември 2025 г., съобщават от правителствената пресслужба.
То ще се състои от 10.00 ч. в Гранитна зала в сградата на Министерския съвет при следния
В дневния ред на Тристранката залягат бюджетите на Здравната каса, на Държавното обществено осигуряване, както и държавния бюджет на Република България за 2026 г.
Припомняме, че последното заседание на НСТС не се състоя, заради отказа на работодателите да участват в него. Тогава те отбелязаха, че Бюджет 2026 е вреден за страната и това е причината работодателските асоциации да не искат да участват в дискусията.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 08:53 Горанов: Гюров - кандидат президент! Няма как да накараме нашите избиратели да гласуват за него
- 08:42 Очаква ни един от най-горещите месец юли. Температурите ще доближават до 40°С
- 08:31 Радев: Благодаря на патриарх Даниил! Съхраняването на единството на БПЦ е приоритет
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич