
България 08.02.2024 10:42 Снимка: ДНЕС+
Нинова се скара на БСП-София, има данни за подкрепа на ПП-ДБ
Лидерът на БСП Корнелия Нинова с остър тон се обърна към колегите си в Столичния общински съвет. От Народното събрание тя заяви, че има данни за това, че днес столичните социалисти или част тях са готови да подкрепят кандидадът на ПП-ДБ за председател на СОС.
Нинова припомни, че Ваня Григорова оспорва изборите и твърди, че те са незаконни и трябва да бъдат отменени. „В същото време да подкрепиш тези хора е висша форма на лицемерие“, заяви Нинова и припомни, че именно от ПП-ДБ са разрушили Паметника на съветската армия, където от БСП са правили живи вериги и са подали сигнали в полицията и прокуратурата.
„Ако днес някой от нашите съветници седне на масата, за да си разделят тортата с детските главички и крачета ще е висша форма на липса на морал“, категорична бе Нинова. Тя призова журналистите, ако това се случи да отидат и да ги попитат какво стои зад решението им.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09493 |
![]() |
1 | 2.25951 |
![]() |
10 | 3.86306 |
![]() |
100 | 4.01142 |
![]() |
1 | 1.6565 |
Последни новини
- 21:37 Хороскоп за сряда, 17 септември 2025 г.
- 21:30 Украинец пуснал дрона във Варшава, полски Ф-16 ударил пенсионерската къща
- 21:24 Робърт Редфорд почина на 89 години
- 21:21 Никола Цолов ще кара във Формула 2 през следващия сезон
- 19:34 Държавите от ЕС се споразумяха за мерки за връщане на разселените украинци след войната
- 19:26 Комисия на ООН: Израел извършва геноцид в ивицата Газа
- 19:21 Година и половина условно за мъж, участвал в група за разпространение на наркотици
- 19:18 Русия удари логистичен център в Киевска област