Нечовешка експлоатация в Ново Делчево

България 20.10.2006 14:17

Собствениците на фирма "Еврокомерс" в село Ново Делчево, община Сандански, задължават работниците да работят по 14 часа на ден и да поемат по 2 смени.

Безжалостно експлоатираните се оплакват от лоши условия на труд и изключително некоректно отношение от страна на началниците към тях. "Третират ни буквално като животни. Особено лошо е отношението на новата управителка на фирмата, която собственикът е довел от Македония. Заради текучеството непрекъснато се назначават нови работници, идващи от Благоевград и от цялата страна", се оплакват работниците. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355