България 02.04.2021 18:03 Снимка: ДНЕС+
На Иво Мирчев му е трудно да агитира за себе си
„Наистина мисля, че не е моя работа да говоря за качествата си“, скромничи той
„Тези са сигурно най-трудните думи, които ще напиша за цяла кампания“, обяви днес в профила си в социалните мрежи Иво Мирчев от ДБ. Последва агитация към последователите му да се гласува за него.
„Трудни са, понеже не влязох в политиката, за да говоря за себе си. Влязох, за да свърша една работа, която, оказа се, няма да се свърши сама - на тая страна трябва да ѝ върнем достойнството. Виждате ли, ако България е на колене, няма как ние да сме изправени. Просто няма начин - дори и бизнесът ни да върви, дори и добре да се справяме в живота“, категоричен е той.
Верният спътник на Христо Иванов, с когото ежедневно правят живи включвания от всевъзможни места, заявява, че е убеден, че нещата, които човек прави, говорят за него „повече от каквито щете описания и обяснения“.
„Наистина мисля, че не е моя работа да говоря за качествата си“, скромничи той. После свенливо заговаря за недостатъците си:
„.. непрекъснато побърквам всички в екипите си с невъзможни цели и не мирясвам, докато не ги постигнем. Заради това, че светкавично паля от всичко, което ощетява България. И хич не съм любезен със злоупотребилите. Заради тоталната си нетърпимост към оправданията. Заради това, че, захвана ли се с нещо, в което вярвам, абе… не знам кога да спра, наистина. Потърпевшите край мен твърдят, че се превръщам в стенобойна машина...“, разказва Мирчев.
Постът му завършва с признания, че е упорит до безобразие и използва наложилата се вече като любима метафора за родината – „тая кочина“, която трябва да се изрине. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:36 Николай Копринков: Минимизираме риска от воден режим в много райони в страната
- 10:25 Лекар от ''Александровска'' обяви гладна стачка
- 10:15 Задържаха шефа на ВиК-Несебър и заместника му по подозрения за получаване на подкуп
- 10:04 Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
- 09:53 Муцунски: България никога няма да успее със сила да смени самосъзнанието на хората в РСМ
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни