
България 13.05.2021 12:46 Снимка: ДНЕС+
Методи Лалов: Ще се кандидатирам за депутат
Общинският съветник от „Демократична България“ Методи Лалов ще се кандидатира за депутат. Това обяви самият той в профила си във Фейсбук.
Той изтъква, че в Парламента може да работи реално за съдебна реформа и цялостна обществено-политическа промяна.
Ето какво гласи още неговата публикация:
„Идват избори. Ще се кандидатирам за депутат, защото в Парламента мога да работя реално за така необходимите съдебна реформа и цялостна обществено-политическа промяна.
Надявам се депутатските листи на „Демократична България“ да бъдат определени след електронни вътрешни избори. Това ще бъде възможно най-демократичният начин на определяне на политическите представители на гражданите, който съответства на устава на Да, България!, в която членувам, и на ценностите, от които се води демократичната общност.“/tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09763 |
![]() |
1 | 2.2774 |
![]() |
10 | 3.85476 |
![]() |
100 | 4.15529 |
![]() |
1 | 1.65608 |
Последни новини
- 02:32 Хороскоп за сряда, 2 юли 2025 г.
- 19:32 Почина съпругът на княгиня Мария Луиза
- 19:24 Световната №116 разпиля третата в света Пегула за топ сензацията на "Уимбълдън"
- 19:15 Джеф Безос и Лорън Санчес се отправят на меден месец към Сицилия
- 19:08 Вълна от протести в Румъния след наредба, която орязва бонусите за вредни условия на труд
- 19:00 Фалстарт на безплатните лекарства за децата до 7 г., пускат първите антибиотици след седмица
- 18:55 Проф. Овчаров: Сензационни резултати от българската научна експедиция в Монголия
- 18:52 Daily Express: Москва с ултиматум към Лондон да спре напълно военната помощ за Украйна