България 06.02.2025 08:38 Снимка: ДНЕС+
Мъжът, който скачаше под коли на бул. "Цар Борис III", се е самоубил
Мъжът, който в понеделник бе заснет да се хвърля под коли на столичния булевард "Цар Борис III", се е самоубил.
Той е скочил от 5-ия етаж на сграда в квартал "Младост".
По неофициална информация, след задържането му от полицаи в понеделник, мъжът не е бил настанен в клиника, тъй като не е извършил сериозно престъпление. Затова след поставянето на инжекция с успокоително от страна на "Спешна помощ", той е освободен.
При два умишлени скока в понеделник мъжът се хвърли под коли на булеварда, като предизвика лека катастрофа, а самият той остана с голяма рана на главата.
Случаят придоби популярност от видеоклип, публикуван в социалните мрежи.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:37 Нигер официално напусна Международния наказателен съд
- 17:28 Китай призова БРИКС да използва своя коз - контрола върху стратегическите суровини
- 17:19 Лидерът на Южна Осетия хвърля оставка, за да стане съветник на Путин
- 17:10 Бивш шеф на ДАНС-Варна: Илашчук се обади на Деньо Денев и заповедта на ДАНС срещу Невзоров падна
- 17:01 „Амнести Интернешънъл“ обвини ЕС наравно с Либия за престъпления срещу мигранти
- 16:52 Чешкият президент съди премиера, след като не го включи в делегацията за срещата на върха на НАТО
- 16:43 Северна Корея планира да разшири ядрения си арсенал
- 16:34 Радев: България подкрепя Украйна, но спира даренията