България 02.06.2022 19:11 Снимка: ДНЕС+
Любо Нейков става част от БСП?
Нова дружба се е зародила на родния звезден небосклон. Оказа се, че Любо Нейков открито симпатизира на шефката на БСП Корнелия Нинова, пише HotArena.
Преди няколко дни комикът присъства на прием, даден от нея в столично арт кафене по случай 24 май.
Появата на актьора на организиран от лидерката на столетницата прием подбудили съмнение в редиците на социалистите дали Нейков няма да се присъедини официално към БСП. Последните дни партийните им списъци се разширяват и към тях се вливат по-ексцентрични личности, сред които и моделът от нигерийски произход Дейв Майл.
Досега Любо не е заявявал открито партийните си пристрастия, нито намерение да се занимава сериозно с политика. След провалът на поредния му и проект обаче, много е възможно комикът да реши да смени радикално курса и да се впусне в съвсем ново начинание, писа „Ретро“. Актьорът още не е преживял позора от ниския рейтинг на предаването „Дъ шоуто“, което бе свалено от ефира на btv, където издържа по-малко от месец.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:19 Гроздан Караджов: Три минути! Толкова отне обмяната на 222,47 лева в евро в пощата в Долни Богров
- 15:12 Швейцария замрази активите на Мадуро
- 15:04 Десет души бяха осъдени за кибертормоз над Бриджит Макрон
- 14:58 Двама загинаха при тежка катастрофа във Варненско
- 14:51 Германия: Да се спрат социалните помощи за бедни мигранти от България
- 14:49 Проф. Джефри Сакс: Как ли ще реагира Европа, ако Вашингтон се опита да завземе Гренландия?
- 14:44 Варненските райони „Приморски“ и „Младост“ все още нямат снегопочистващи фирми
- 14:38 Леонардо ди Каприо пропусна церемонията в Палм Спрингс заради военната операция във Венецуела