България 01.08.2023 13:04 Снимка: ДНЕС+
Лекарят, приел обезобразеното момиче в Стара Загора: Беше в шок, питаше дали няма да умре
Шиенето на раните е продължило „3 часа с почивки от по 10 минути“
Лекарят, приел в болница 18-годишното момиче, което беше нападнато с макетно ножче в Стара Загора. Доктор Петров е бил на смяна в Спешното отделение.
Той е обработил и зашил раните на младата жена. Пред екипа ни лекарят разказа, че тя е била в шок, дезориентирана и през цялото време е питала: "Нали няма да умра?".
По думите на д-р Петров пред бТВ шиенето на раните е продължило "3 часа с почивки от по 10 минути".
Лекарят, който работи в отделението по ортопедия и травматология в Окръжната болница в Стара Загора, каза, че е питал момичето кой ѝ е причинил всичко това.
Към онзи момент тя не е можела да отговори и не помнела дали извършителят е един, или са двама. По думите на лекаря раните са били с еднаква дълбочина. Веднага е станало ясно, че са направени с много остър предмет " като скалпел".
Припомняме, че преди дни широк обществен отзвук предизвика случка от 26 юни, при която 18-годишно момиче от Стара Загора било пребито, нарязано с макетен нож и обръснато от 26-годишен мъж.
Вчера хиляди в цялата страна се събраха на протести заради обезобразеното момиче в Стара Загора.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент
- 16:13 Бивши командири на суданските паравоенни сили преминават на страната на армията
- 16:04 ЕК отчита добро интернет покритие у нас и основни дигитални умения при само 35% от хората
- 15:55 Калин Стоянов пита главния прокурор какво се случва с делото срещу Демерджиев
- 15:45 Радев увери МВФ, че работи за качествена промяна в икономическия климат
- 15:36 Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание