България 27.12.2022 08:33 Снимка: ДНЕС+
Кола се обърна по таван на околовръстното в София, жена е в болница
Опел се е обърнал по таван на едно от локалните платна на софийското околовръстно близо до пресечката с булевард "Черни връх", сигнализира фейсбук потребителят Кирил Германов.
Той е постнал в групата "Катастрофи в София" кратко видео, заснето преди около двайсетина минути, на което се виждат няколко полицейски коли, пожарна и обърнатата по таван кола.
Опелът е бил шофиран от 56-годишна жена. Тя е била сама в автомобила. По първоначални данни се е ударила в мантинела и така автомобилът се е обърнал. Жената е откарана в болница в тежко състояние.
На място има екипи на МВР. Причините жената да изгуби контрол над автомобила се изясняват.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:48 Еди Мърфи ще се завърне с гласа си във филм за магарето от поредицата "Шрек"
- 17:43 Лавров: В Аляска САЩ предложиха споразумение за Украйна, а Русия прие
- 17:39 Инфлуенсърът Гюров: Властта превръща бюджета в оръжие срещу бъдещето
- 17:36 След акцията в "Приморски": 49-годишен е задържан за документно престъпление
- 17:31 Защо британското кралско семейство никога повече няма да се върне в Бъкингамския дворец?
- 17:23 Съветът на ЕС потвърди откриването на процедура за свъхдефицит срещу България
- 17:18 Менторът на Никола Цолов: Информацията за Формула 1 е абсолютна спекулация
- 17:14 Нелечимата лудост Мондиал: От Стените на Константинопол до фавелите на Рио