
България 17.02.2025 12:25 Снимка: ДНЕС+
Катастрофа на пътя Перник-София, пътят е затворен
Временно е затворен пътят за София през Владая заради катастрофа на софийска територия, която е причинила огромно задръстване, съобщи директорът на Областно пътно управление в Перник Емилия Ваклинова. Трафикът се пренасочва по автомагистрала „Струма“, където движението също е затруднено заради огромните колони от тирове и автомобили.
Затруднения е имало и на пътен възел „Даскалово“ заради завъртял се на шосето тир. Движението там вече е възстановено, каза Ваклинова. По думите й пътищата в област Перник са проходими при зимни условия.
В социалните мрежи обаче водачи недоволстват, че заради 5 см сняг пътуването от Перник до София отнема около и над два часа. Те съобщават и катастрофи в района на Перник - на изхода от Софийско шосе към външната магистрала при Марина бара и в кв. „Бела вода“.
Още по темата
![]() |
1 | 2.04094 |
![]() |
1 | 2.32621 |
![]() |
10 | 3.9295 |
![]() |
100 | 4.72426 |
![]() |
1 | 1.79483 |
Последни новини
- 22:28 След оживени дебати: Депутатите приеха окончателно бюджета на НЗОК
- 21:27 Хороскоп за четвъртък, 20 март 2025 г.
- 21:27 Тръмп предлага на Зеленски САЩ да поемат украинските елцентрали като гаранция за тяхната сигурност
- 21:18 Българска следа в досиетата "Кенеди" - можело ли е да бъде предотвратено убийството?
- 21:12 Тръмп и Зеленски говориха по телефона повече от час: Много добър разговор
- 19:30 Транспортираха с медицински хеликоптер пациент в кома от Гоце Делчев до София
- 19:17 Тежко, но стабилно остава състоянието и пациентите от РСМ в болници у нас
- 19:08 ЕС готов да харчи за отбрана, но само за свои оръжия