
България 19.10.2021 18:26 Снимка: ДНЕС+
Гражданин към Манолова: Когато Бойко казваше нещо - го правеше
Аз не съм Бойковист, нито съм седесар, подчертава мъжът
Кандидат-депутатката Мая Манолова с нов опит за привличане на електората. Лидерката на ИБНИ се яви на пътя за Рударци, където живее със съпруга си и реши да спира колите, за да разбере какво е мнението им за безхаберието на МРРБ по отношение на отсечката, която я вълнува.
Докато се разхожда по пътя, за да търси съмишленици, до нея спря автомобил, а шофьорът реши да размени с Манолова няколко думи. Всичко това се излъчваше на живо през фейсбук страницата на кандидат-депутатката. Оказа се обаче, че това което чува не ѝ допада особено. Вместо да чуе как за всичко е виновен политическият ѝ враг Бойко Борисов, стана точно обратното.
„Не съм Бойковист, не съм и седесар, но Бойко имаше едно качество, като каже нещо и го прави и не му пукаше от нищо. Това нещо можеше да стане още на 15 септември, ако бяхте гласували в Народното събрание допълнителни пари“, обяви мъжът на Манолова, която бързо заяви, че ще търси сметка в АПИ и МРРБ защо отсечката не е пусната в обещания срок и изпрати човека с едно „айде“.
Манолова продължи излъчването си, но без особен успех да ѝ спрат други коли, за да размени няколко думи. Това, което обаче си пролича е, че тя постоянно се оправдаваше, че не прави това, защото живее в Рударци и пряко я засяга, а защото гражданите страдали от задръстванията. /tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09113 |
![]() |
1 | 2.26343 |
![]() |
10 | 3.86375 |
![]() |
100 | 4.02778 |
![]() |
1 | 1.66227 |
Последни новини
- 08:54 След първия учебен ден: Институциите затягат мерките за безопасност на пътя
- 08:46 Делян Пеевски: Правителството може да разчита на ДПС-Ново начало
- 08:39 Вторник идва с прохладно, но ясно и слънчево време
- 08:31 Израел започна сухопътна офанзива за окупирането на Газа
- 21:55 Хороскоп за вторник, 16 септември 2025 г.
- 19:33 Проруският опозиционен блок излезе начело преди изборите в Молдова на 28 септември
- 19:25 Българите обръщат поглед към Азия: Ръст в търсенето на екзотични валути
- 19:17 Съдът в Анкара отложи делото за отстраняването от длъжност на лидера на опозицията