"Газпром" си поиска 2,7 млрд. долара от Украйна
България 24.01.2014 17:15
Представител на руската компании "Газпром" заяви, че за Украйна дължи за газови доставки през миналата година 2.7 млрд. долара, предадоха информационните агенции. Зам.-шефът на външноикономическия отдел на „Газпром" Виктор Валов предупреди, че сумата трябва да бъде издължена до 25 януари.
По думите му е възможно украинските власти да поискат отсрочка за плащанията.
Валов отбеляза, че през 2014 г. Украйна може би ще закупи от „Газпром" между 35 и 40 милиарда кубически метра газ. /БЛИЦ
По думите му е възможно украинските власти да поискат отсрочка за плащанията.
Валов отбеляза, че през 2014 г. Украйна може би ще закупи от „Газпром" между 35 и 40 милиарда кубически метра газ. /БЛИЦ
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:11 ИПБ: Държавата плаща милиони за пасивна безопасност, без да е проверила какво купува и монтира
- 13:03 Медицински университет-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
- 12:55 МААЕ: Споразумението между САЩ и Иран осигурява достъп до ядрените обекти на Техеран
- 12:47 Аркади Шарков: Около 80% от доплащането в системата на здравеопазването е за лекарства
- 12:39 ПБ: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, скриха сметките в чекмеджетата
- 12:31 ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
- 12:23 Шампионът Карлос Насар също става посланик на туризма ни
- 12:15 МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания