Двама загинали, момиче в болница след тежка катастрофа
България 13.03.2007 11:04
Двама мъже от Пловдив са загинали на място, а 23-годишно момиче е настанено в болница след жестока катастрофа, станала на ул.”Македония” пред №21 в областния град. Това съобщиха от ОДП-Пловдив.
В 02.20 часа лек автомобил “Шкода 120 Л”, управляван от Х.И./24/ от Пловдив, е изгубил контрол над колата, качил се на тротоара и се ударил в електрически стълб. От сблъсъка на място са починали пътуващият на предната седалка Р.М. на 28 г. и спътникът на задната седалка В.М. на 30 г. 23-годишната К.Д. от Садово е с фрактура на десния крак. Причините за тежкия инцидент се изясняват.
В 02.20 часа лек автомобил “Шкода 120 Л”, управляван от Х.И./24/ от Пловдив, е изгубил контрол над колата, качил се на тротоара и се ударил в електрически стълб. От сблъсъка на място са починали пътуващият на предната седалка Р.М. на 28 г. и спътникът на задната седалка В.М. на 30 г. 23-годишната К.Д. от Садово е с фрактура на десния крак. Причините за тежкия инцидент се изясняват.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:35 Министър Петрова обсъди с делегация от САЩ финалните стъпки за безвизово пътуване
- 13:33 Шест досъдебни производства за "Баба Алино" има във варненската прокуратура
- 13:30 28-годишен шофьор навлезе в насрещното край Свищов, при челен удар загина другият водач
- 13:27 Ройтерс: ЕК да увеличи фонда за енергиен преход на по-бедните страни членки в ЕС
- 13:23 Слуцки: Оставката на Стармър е сигнал към "партията на войната" в Европа
- 13:19 Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
- 13:14 Владислав Горанов: Вече нищо не зависи от Борисов и Пеевски, "моделът" би следвало да е разграден
- 13:11 Министър Керязов поздрави българските спортисти за Международния олимпийски ден