Двама загинали, момиче в болница след тежка катастрофа

България 13.03.2007 11:04

Двама мъже от Пловдив са загинали на място, а 23-годишно момиче е настанено в болница след жестока катастрофа, станала на ул.”Македония” пред №21 в областния град. Това съобщиха от ОДП-Пловдив.

В 02.20 часа лек автомобил “Шкода 120 Л”, управляван от Х.И./24/ от Пловдив, е изгубил контрол над колата, качил се на тротоара и се ударил в електрически стълб. От сблъсъка на място са починали пътуващият на предната седалка Р.М. на 28 г. и спътникът на задната седалка В.М. на 30 г. 23-годишната К.Д. от Садово е с фрактура на десния крак. Причините за тежкия инцидент се изясняват.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355