България 08.04.2022 10:49 Снимка: ДНЕС+
ДПС пита Кирил Петков: Наспахте ли се, господин премиер?
Добре дошъл при работодателя си, господин премиер. С тези думи депутатът от ДПС Йордан Цонев посрещна премиера Кирил Петков, който дойде за блиц контрол в парламента. "Наспахте ли де? Спокоен ли сте", позаинтересува се народният представител. Ние сме притеснени от психическото здраве на премиера. Напоследък всички го изнервяме, констатира народният представител.
Миналата седмица Кирил Петков не можа да присъства на блиц контрола заради ангажименти. В пленарна зала обаче опозицията бе възмутена, а от ГЕРБ показаха и снимка от информационен сайт от 8 часа сутринта на Кирил Петков в центъра на София. Днес обаче премиерът дойде да отговаря на депутатските въпроси.
ДПС и премиерът влязоха в обяснения кой е олигарх и кой медиен монополист си има премиер. Що е то олигархия и какво е пате обясниха от ДПС на Петков, а ГЕРБ се стреснаха от шизофренията в парламента./news.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:39 „Нито бухалка, нито страшилище“: КЗК разсейва опасения на ДБ за правомощията ѝ
- 15:35 Дете подтрада при катастрофа на централно варненско кръстовище
- 15:30 Инспекцията по труда напомня за нужните мерки на работното място в жегите
- 15:21 Германските национали с жест към феновете, плащат за транспорта им
- 15:14 МААЕ: Външното електроснабдяване на Запорожката АЕЦ е било напълно прекъснато
- 15:06 Bloomberg: "Евротройката" ще моли за подкрепа на САЩ за Украйна на срещата на Г-7
- 14:58 Задържаха 22 звезди на шоубизнеса в Турция, сред тях е и актрисата Берен Саат
- 14:51 Заснета от дрон, акцията на полицията срещу гонки на Асеновградско шосе в Пловдив