България 25.03.2025 14:03 Снимка: ДНЕС+
Депутатка иска да бъде с бебето си в пленарна зала. Киселова: Ще го отложим за по-спокойни дни
„На 25 март – Благовещение, имах намерение да предложа уредба в правилника на относно интересен казус. Народна представителка иска да бъде със своето бебе в Народното събрание, включително в пленарна зала“, заяви на брифинг председателят на парламента Наталия Киселова.
„Но имаме заплахи за леене на кръв в пленарна зала… Кърменето на дете от майката е сериозен въпрос от нашето бъдеще и здравето на нашите деца, но уви ще го отложим за по-спокойни дни“, посочи тя.
Председателят на 51-вия парламент направи изявление във връзка с безпрецедентната ситуация около парламентарната група на МЕЧ и разказа за хронологията на събитията и предприетите от нея действия - от 13 до 21 март.
От думите на Наталия Киселова стана ясно, че парламентарната група на партията може да бъде създадена отново.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.2185 |
RON
|
10 | 3.84567 |
TRY
|
100 | 4.02573 |
USD
|
1 | 1.69277 |
Последни новини
- 20:48 Хороскоп за събота, 1 ноември 2025 г.
- 19:33 Трайчо Трайков: Сградата на Народното събрание се руши, Рая Назарян да вземе въпроса присърце
- 19:27 Киев заплаши журналистите, които отидат в Купянск и Покровск по покана на Путин
- 19:20 Стойчева: Температурите са подходящи да пуснат парното, уведомихме "Топлофикация София
- 19:13 Захарова: "Коалицията на желаещите" все повече се фокусира към икономически натиск върху Русия
- 19:05 Манол Генов: В архивите на МОСВ няма документи за съгласуване за строителството в Елените
- 18:57 Шойгу подигра Запада с цитат от Пушкин: Защо ви е да сте свободни, стада, лишени от език
- 18:50 Руският премиер Мишустин заминава за Китай за среща със Си Дзинпин