
България 08.09.2021 14:33 Снимка: ДНЕС+
Ден след напускането на Манолова, Настимир Ананиев вече е готов да подкрепи Кирил Петков
Настимир Ананиев обяви, че е готов да подкрепи политически проект на Кирил Петков и Асен Василев. Изказването му идва едва ден, след като стана ясно, че напуска коалицията на Мая Манолова.
Самата лидерка на ИБНИ побърза да се разграничи от Настимир Ананиев и обяви, че не са били в коалиция. Все пак обаче, партия „Волт“ чийто водач е той, участваше заедно с Манолова на извънредните избори през април, а след това и юли месец. За изненада дори и от втория опит Настимир Ананиев не успя да стане депутат, а от журналисти няколко пъти бе засичан на комисии, вероятно като сътрудник към парламентарната група на Мая Манолова.
С все по-задълбоченото говорене за политически проект около Асен Василев, Кирил Петков, а вероятни и други служебни министри на Румен Радев, Настимир Ананиев обяви, че е готов да ги подкрепи и да се включи. За момента вървят различни слухове затова дали служебните министри на Радев ще правят чисто нова партия или пък ще ползват вече регистрирана такава./tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.08001 |
![]() |
1 | 2.26238 |
![]() |
10 | 3.86642 |
![]() |
100 | 4.10427 |
![]() |
1 | 1.67868 |
Последни новини
- 23:54 Хороскоп за четвъртък, 21 август 2025 г.
- 19:38 ФСБ: Има задържани и убити украински диверсанти в Брянска област
- 19:30 Медведчук: Киев трябва да разбере, че при всички случаи ще загуби Донбас
- 19:23 Зеленски: Русия нанесе удар по газова разпределителна станция в региона на Одеса
- 19:16 В Генерал Тошево убиха фотограф, защото направил забележка за силен шум
- 19:08 АПИ: Монтирани са реставрираните осветителни стълбове и част от парапета на Дунав мост при Русе
- 19:01 Чувствително понижение в цената на горивата през август
- 18:55 САЩ продават оръжието за Украйна с 10% надценка