България 18.03.2023 13:26 Снимка: ДНЕС+
Делян Добрев: По логиката на Кирил Петков при тях са се губили милиарди от ДДС
От Фейсбук профила на Делян Добрев, ГЕРБ
Два дни Кирил Петков и Асен Василев се оправдават, че няма проблем с бюджета - трябвало да се събират по-добре данъците.
Ами същото може да се каже с още по-голяма сила за тяхното управление! При инфлация от 17,3%, постъпленията им от ДДС са НАМАЛЕЛИ с 0.4%.
Тоест, ако по техните думи сега се губят стотици милиони от ДДС, то по същата логика при тях са се изгубили МИЛИАРДИ приходи от ДДС!!! Ха сега!
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:01 Още четири руски региона въведоха ограничения върху продажбата на горива
- 15:52 Илон Мъск вече не е трилионер
- 15:43 Абровски иска земеделските производители да са минимално зависими от ликвидна подкрепа
- 15:34 Йотова: Българската екзархия в Истанбул е пазител на родовата памет
- 15:16 200-килограмов дрон се разби в жилищен район в Турция
- 15:11 КЗК предлага: Пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни
- 15:09 Кристиано Роналдо се отпуши и стана първият с голове на шест световни първенства
- 15:05 Шишков: Незаконният град във Варна трябва да бъде съборен със заповед на кмета