България 04.04.2021 13:55 Снимка: ДНЕС+
Дани Каназирева: Гласувах за дясно, проевропейско управление, което да даде на България стабилност
Гласувах за сигурността, просперитета и бъдещето на Плевен и страната, каза проф. д-р Григор Горчев
Водачът на листата на ГЕРБ-СДС от гражданската квота за 17 МИР Дани Каназирева гласува в град Раковски, кв.Секирово в ОУ „Христо Ботев“.
„Днес съм тук, защото искам лично да поздравя всички, които празнуват Великден и да им пожелая светли и благословени празници“, заяви Каназирева след като упражни правото си на глас. Тя допълни, че гласува в областта като водач на листата и в подкрепа на своите колеги.
„Гласувах за дясно, проевропейско управление, което да даде на България стабилност и сигурност, за да преодолеем заедно кризата и последствията от нея – в здравен, социален и икономически аспект, без да губим постигнатото до момента. За да продължи започнатото като подкрепа от държавата и институциите, както за всеки отделен човек, така и за бизнеса и всичко свързано с обществения живот. Цялата ни кампания беше позитивна, толерантна и с уважение, защото вярвам, че с омраза не се печели и съм сигурна, че резултатът днес ще го покаже. Дадох своя вот за силни региони, важни за правилния път за развитие на страната. За повече инвестиции, решаване на проблемите в пътната и ВиК инфраструктура, опазването на околната среда, образованието и културата. За политика близо до хората“, заяви още Каназирева. Тя пожела на всички успех и повече разумно, отговорно и държавническо поведение.
Правото си на глас упражни и проф. д-р Григор Горчев, водач на листата на ГЕРБ – СДС в Плевен.
„Гласувах за сигурността, просперитета и бъдещето на Плевен и държавата. Дойде време Плевен да се изправи и цяла Северна България да намери своето достойно място на картата на страната. Аз съм човек, който мисли перспективно и виждам, че мога да дам много, за да върви България напред и нагоре. Време е за надграждане, не за рушене. Благодаря на всички, които работиха изключително упорито в предизборната кампания, която за мен лично беше нещо ново, но и голямо предизвикателство. Очаквам да се поздравим с победа“, каза проф. д-р Григор Горчев, след като даде своя глас./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:37 Доналд Тръмп обеща да остави ноктите си дълги - в чест на най-големия си фен Ники Минаж
- 19:29 Вятърна енергия от небето: Китай тества летяща турбина
- 19:22 Reuters: Русия руши енергийната система на Украйна в разгара на зимните студове
- 19:15 Sky News: Ако Украйна загуби Славянск и Краматорск, целият източен фронт ще рухне
- 19:07 Бурята "Кристин" взе на най-малко четири жертви в Португалия
- 19:00 "Булката!" показва нов поглед към легендата за Франкенщайн
- 18:53 Инуитите в Гренландия се дивят на САЩ и Дания: Никой не притежава земята ни, тя се споделя
- 18:45 Nvidia, Microsoft и Amazon готвят инвестиция до $60 милиарда в OpenAI