България 27.08.2021 10:57 Снимка: ДНЕС+
Д-р Христо Метев: Ковид леглата ни са запълнени. Защо не се ваксинирахте, защо!!!
От Фейсбук профила на д-р Христо Метев, СБАЛПФЗ Д-р Димитър Граматиков, гр. Русе
И като гледам как всичките ни КОВИД легла запълнени, и същото в Медика и Канев и гневно си мисля “ защо БЕ, защо…не се ваксинирахте, защо!!!”
Защото много четоха, обсъждаха, всички станаха специалисти и … много голяма част не се ваксинираха!
Сега при нас няма хоспитализирани, които имат ваксина. И е истина, че ако има такива, процентът им е нищожен!/tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:51 Инфантино за паузите за хидратация: Няма финансов дивидент, мислим за играчите
- 14:47 Илияна Йотова: Българската банкова система е основен източник на доверие към страната ни
- 14:39 Над 700 свободни работни места са обявени в Пловдив, 61 от тях са за висшисти
- 14:32 Дмитрий Песков: Ситуацията на фронта скоро ще стане необратима за Киев
- 14:29 КНСБ се закани: Ще реагираме, ако трябва държавните служители да плащат сами осигуровките си
- 14:27 Две жени загинаха след удар в дърво на пътя Айтос-Карнобат
- 14:24 "Дано всеки да празнува така". Меси стана на 39, Стоичков не пропусна да му честити
- 14:23 Камион помете кола на магистрала "Тракия", трима са загинали