Човек загина, след като кола падна в пропаст край Симитли

България 30.05.2022 10:54 Снимка: ДНЕС+

Човек загина, след като кола падна в пропаст край Симитли

40-годишен мъж е открит тази сутрин мъртъв в автомобил, паднал в пропаст в село край пътя Симитли – Предел, съобщава БГНЕС.

Сигналът е подаден към 7.15 часа тази сутрин от село Долно Осеново община Симитли. Инцидентът е станал на черен път над селото, най-вероятно снощи.

На десен завой автомобилът се е отклонил наляво и е паднал в 30-метрова пропаст. Автомобилът е спрял в реката, застанал на дясната си страна. Смъртта на загиналия е констатирана от екип на ФСМП-Симитли.

Предстои изтеглянето на автомобила от пропастта с помощта на лебедката на пожарната, пристигнала на местопроизшествието.

Инцидентът е станал на последния завой преди първите къщи на селото, пътят е изровен от дъждовете, към пропастта няма никаква ограда, камо ли мантинела. 

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355