Борисов: От дребнотемията не можем да оценим и да работим по наистина важните теми за България

България 03.07.2025 14:16 Снимка: ДНЕС+

Борисов: От дребнотемията не можем да оценим и да работим по наистина важните теми за България

„От дребнотемията не можем да оценим и да работим по наистина важните теми за България. Важните теми са тези, които касаят милиарди левове, които България щеше да загуби през тези 4 години, губеше ги, но благодарение и на Урсула фон дер Лайен, и на ЕК, и на колегите каквото можем ще спасим”.

Това коментира лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред журналисти в кулоарите на парламента.

Борисов подчерта, че българите трябва да запомнят, че всичко се плаща.

“4 години безвремие, правителствата на Румен Радев, ПП и какви ли не доведоха до всичко това сега с огромни трудности да успяваме да се справяме”, заяви лидерът на ГЕРБ.

Той даде за пример успешната работа по изграждане на пречиствателни станции, благодарение на които днес имаме най-чистото море.

Борисов призова българите да ходят на българското море, което ще донесе допълнително пригоди за държавата, които ще бъдат използвани за подобрявания в различни сфери, включително и повишаване на доходите.

CHF CHF 1 2.09628
GBP GBP 1 2.2729
RON RON 10 3.86215
TRY TRY 100 4.18394
USD USD 1 1.66383