България 14.12.2024 09:30 Снимка: ДНЕС+
Богдан Богданов: Действията срещу Петков и Бориславова са сигнал към Борисов и ГЕРБ
У представителите на "Продължаваме Промяната" не съществува и капка притеснение от поисканите от прокуратурата депутатски имунитети на Кирил Петков и Лена Бориславова. Това стана ясно от интервю на депутата от ПП-ДБ Богдан Богданов за предаването "Още от деня" по БНТ.
"Има от какво да се притесняват тези, които през годините откраднаха стотици милиони", подчерта той.
"Делян Пеевски извади наказателните си бригади в момента, в който внесохме Закона за съдебната власт, който ще елиминира възможността Борислав Сарафов да стане главен прокурор. Случващото е съвместна акция на Пеевски и Сарафов, за да предотвратят всякаква възможност за диалог", си обяснява случващото се Богданов.
"Тази акция не е насочена само срещу моите колеги. Целят да покажат на Борисов и ГЕРБ, че не могат да прекрачат границата и да поставят и те Пеевски в изолация. Това е сигнал към тях", посочи народният представител.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10146 |
GBP
|
1 | 2.22001 |
RON
|
10 | 3.84605 |
TRY
|
100 | 4.04334 |
USD
|
1 | 1.70191 |
Последни новини
- 21:26 Хороскоп за четвъртък, 6 ноември 2025 г.
- 19:37 Висящото чудо на Китай: Манастир в небето
- 19:30 Повдигнаха обвинение на мъжа, ударил кмета на с. Дъскот
- 19:22 Шефът на Профилигата се извини на Илиан Илиев
- 19:15 Крисия призна за Никола Цолов и заяви: Много съм горда с него
- 19:07 Русия към украинските войници в Покровск и Купянск: Предайте се, за да оцелеете
- 18:58 Андре Рийо обявява втори концерт в София – на 3 февруари 2026 година
- 18:50 Мечките в парка в Белица се готвят за зимен сън, поемат до 20 кг храна на ден