
България 26.07.2021 15:00 Снимка: ДНЕС+
„Боец“ скочиха на Минеков: Не внесъл нито един сигнал до ОЛАФ, ЕК, или Европейската прокуратура
Минеков и Георгиев бяха в топли отношения буквално преди месец
„Министър Минеков НЕ Е внесъл нито един сигнал до ОЛАФ, ЕК, или Европейската прокуратура за корупция или злоупотреба с европейски средства. НИТО ЕДИН!“. Този възмутен пост във Фейсбук написаха от протестърската организация „Боец“.
Те уточняват, че сигнал няма до и за Ларгото.
„В същото време ОТКАЗВА да предостави по ЗДОИ на БОЕЦ документите, договорите и актовете за Ларгото, за което заведохме дело и за съжаление Минеков е първият министър от служебния кабинет, срещу когото завеждаме дело“, съобщават от „Боец“.
„Как така от „Пладнешкия грабеж“ изведнъж всички дейности по строежа и изграждането на Ларгото се оказаха законни, а наложените санкции от ОЛАФ са незаконни? Ще продължим да питаме и търсим отговорност. ДА на промяната, НЕ на подмяната“, заканват се тя. /tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09628 |
![]() |
1 | 2.2729 |
![]() |
10 | 3.86215 |
![]() |
100 | 4.18394 |
![]() |
1 | 1.66383 |
Последни новини
- 00:38 Хороскоп за четвъртък, 3 юли 2025 г.
- 19:34 Принц Уилям е притеснен за съпругата на баща си. Камила не спирала да пие
- 19:25 23-ма поставени отпаднаха още в първия кръг на "Уимбълдън"
- 19:18 Община Сатовча влезе в рекордите на "Гинес" с близо 1000 чешми
- 19:18 Руските въоръжени сили изпращат бронирани влакове за снабдяване на армейски части в Донбас
- 19:11 В Северна Македония се обидиха на еврокомисаря Марта Кос
- 19:03 Зверев: Вече не изпитвам радост от живота, трябва ми терапевт
- 18:55 Пациентска организация: Има достатъчно пари в НЗОК - над 9 млрд. лв., но не се разпределят правилно