Българи пишат до Путин и Обама за Лукойл и шистовия газ
България 26.07.2011 18:24
Гражданско сдружение "Сила" се обърна с отворени писма до министър-председателя на Русия Владимир Путин и Президента на САЩ Барак Обама.
ГС "Сила" пита руския премиер подкрепя ли геноцида, упражняван върху българския народ от " Лукойл" с непонисимите цени на горивата.
Въпросът към американския президент пък е дали подкрепя политиката на силово налагане на добив на шистов газ от посланика на САЩ Уорлик, с което би могло да се застраши екологията на България и здравето на българите.
Писмата до Путин и Обама ще бъдат официално връчени на 31 юли 2011 г. ,в деня на Шестия национален протест на ГС "Сила". /News.bg
ГС "Сила" пита руския премиер подкрепя ли геноцида, упражняван върху българския народ от " Лукойл" с непонисимите цени на горивата.
Въпросът към американския президент пък е дали подкрепя политиката на силово налагане на добив на шистов газ от посланика на САЩ Уорлик, с което би могло да се застраши екологията на България и здравето на българите.
Писмата до Путин и Обама ще бъдат официално връчени на 31 юли 2011 г. ,в деня на Шестия национален протест на ГС "Сила". /News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич
- 18:52 Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)