България 23.01.2025 12:21 Снимка: ДНЕС+
Автомобил хлътна в изкоп на метрото в София
Автомобил падна в изкопа на метрото на булевард "Цариградско шосе" в София.
Инцидентът е станал тази сутрин, разказаха очевидци във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Няма пострадали.
Съборени са оградите на изкопа. Възможно е да има затруднения в трафика в района.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:59 Отстраненият от длъжност шеф: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
- 12:51 Германия е готова да задължи войници да се включат в постоянната танкова бригада в Литва
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка