България 29.07.2025 09:18 Снимка: ДНЕС+
19-годишно момиче загина при катастрофа в Бургаско
19-годишно момиче е загинало при катастрофа на пътя между Миролюбиво и Изворище, Бургаско.
Това съобщи "Нова телевизия".
Инцидентът е станал около 19:30 часа вчера. При преминаване през неравност, шофьорът губи контрол над автомобила и той излиза от пътя.
Разследващите са отчели голям спирачен път. Автомобилът е спрял в крайпътна нива. Зад волана е бил 23-годишен мъж от Поморие.
Спътничката му първоначално е откарана в болница "Дева Мария", но там е починала.
Шофьорът е тестван за употреба на алкохол, като резултатът е отрицателен. Взета му е кръв за изследване за употреба на наркотични вещества и е задържан за срок до 24 часа.
Във вторник предстои искане за постоянна мярка.
По случая е образувано досъдебно производство под прякото наблюдение и ръководство на Окръжната прокуратура в Бургас.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:36 Песков: Зеленски отчаяно се нуждае от примирие, защото руските войски напредват по целия фронт
- 19:31 Балъков: Тежко е да приема, че Боби вече го няма
- 19:28 57 години след "Аполо 11": НАСА се готви да се завърне на Луната
- 19:21 Джеф Безос и Лорън Санчес са пред раздяла?
- 19:14 Вучич: Говорих с Путин, удължаваме договора за газ при много изгодни условия
- 19:06 FT: Военният министър на САЩ се опитал да инвестира в отбранителния сектор преди ударите в Иран
- 18:59 Финансист: Всяка мярка срещу цените на горивата води до поскъпване
- 18:52 Сенатор Крис Мърфи: САЩ понасят позорно поражение във войната с Иран