Депутатката Гаджева от Атака изтеряса в Нова ТВ: Какъв плаж бе, какъв плаж...

България 11.12.2013 10:54

Депутатката от "Атака" Деница Гаджева се разкрещя на водещите на Нова телевизия Ани Цолова и Виктор Николаев. Тя изпадна в истерия след въпрос какво прави Волен Сидеров на плажа в Куба. Снимките на лидера на "Атака", които ПИК първи публикува, предизвикаха бурни коментири в обществото. От партията твърдят, че посещението до екзотичната дестинация е платено с лични средства.

"Мога да ви дам снимки с хубава резолюция. Има снимки на Волен Сидеров и на плажовете в България", изкрещя в ефир Гаджева.
"Там се срещнахме с Йоанка Перес. Какъв плаж, бе, какъв плаж. Вие виждате снимка на Волен Сидеров, който може да си позволи да ходи на плаж, не като тюлена Борисов и Фидосова. Харесвам го, въпреки вашите атаки към нашата партия. Вие нямате да се обадите да ме питате какво правим в Куба, а ме питате за една снимка от анонимен източник", продължаваше да крещи младата депутатка.

"Вие не сте журналисти, вие сте поръчкови, изпълнявате поръчките на Американското посолство. Питате ли ме за посещенията на Сидеров в други държави", нападна двамата водещи Гаджева.
Ани Цолова не издържа на острия тон и истерията на депутатката и я призова да се държи нормално.

"Вие сте български народен представител, дръжте се като такъв", обърна се към Гаджева водещата.
След обвинението, че тя и Виктор Николаев са платени, Ани Цолова заплаши, че ще съди Гаджева за клевета.
"Край вече - ще се съдим", закани се Ани. /ПИК

CHF CHF 1 2.09898
GBP GBP 1 2.23268
RON RON 10 3.8428
TRY TRY 100 3.90089
USD USD 1 1.66994