ЕС и Свят 22.12.2025 09:45 Снимка: ДНЕС+
Откриха мъртъв актьора Джеймс Рансън от "Наркомрежа" и "То"
Актьорът Джеймс Рансън, познат с ролите си в култовия сериал на HBO "Наркомрежа" (The Wire) и филма "То" от 2019 г. ( It: Chapter Two), е починал в петък, съобщават от полицията в "Лос Анджелис".
Според информациите, цитирани от Variety и TMZ, тялото на 46-годишния актьор е открито в дома му. Смята се, че той се е самоубил.
Джеймс Рансън е най-известен с ролята си на Зиги Соботка в телевизионния сериал "Наркомрежа". Той беше избран да изиграе и порасналия Еди в екранизацията на култовия роман на Стивън Кинг "То" на режисьора Андрес Мускети.
Той се появява още във филмите Black Phone 2, Small Engine Repair и What We Found, както и в сериалите Poker Face, Seal Team, 50 States of Fright и The First.
Джеймс Рансън е роден в Балтимор през 1979 г. Учи в Carver Center for Arts and Technology в Таусън, щата Мериленд, между 1993 и 1997 г. Пробивът му идва с поддържаща роля в тийнейджърската драма Ken Park (2002), а година по-късно получава и ролята си в The Wire.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:07 Хороскоп за понеделник, 29 юни 26 г.
- 19:35 Единадесет души загинаха при самолетна катастрофа във Франция
- 19:24 Илон Мъск на 55
- 19:14 Словения възобновява отношенията си с Израел
- 19:04 Легендата на киното Мел Брукс стана на 100
- 18:53 Демерджиев проверява за доставката на мантинели 2 фирми, зад които стоял бивш премиер
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие