Започват пръскането на дърветата във Варна против кестенов молец
Варна<+> 18.06.2018 14:10
1200 дървета ще бъдат обработени срещу кестенов молец, съобщиха от общинското предприятие „Дезинфекция, дезинсекция, дератизация“, научи Moreto.net.
Третирането започва от днес, 18-ти юни, понеделник, и ще продължи около 10 дни, в зависимост от климатичните условия. Използваният биоцид е димилин – препоръчан от специалистите по растителна защита при Българската агенция за безопасност на храните /БАБХ/.
Третиранията ще се извършват с аерозолен генератор за мащабни обработки в късните нощни часове, под ръководството на агроном – специалист по растителна защита.
Третирането започва от днес, 18-ти юни, понеделник, и ще продължи около 10 дни, в зависимост от климатичните условия. Използваният биоцид е димилин – препоръчан от специалистите по растителна защита при Българската агенция за безопасност на храните /БАБХ/.
Третиранията ще се извършват с аерозолен генератор за мащабни обработки в късните нощни часове, под ръководството на агроном – специалист по растителна защита.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент
- 09:15 Роберт Фицо: Словакия няма да подкрепи нов заем за Украйна на срещата на върха на НАТО
- 09:05 Петков към Радев: Бизнесмени хиени искат да си върнат предизборна инвестиция за 6 месеца
- 08:53 Горанов: Гюров - кандидат президент! Няма как да накараме нашите избиратели да гласуват за него
- 08:42 Очаква ни един от най-горещите месец юли. Температурите ще доближават до 40°С
- 08:31 Радев: Благодаря на патриарх Даниил! Съхраняването на единството на БПЦ е приоритет
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан