Варна<+> 15.12.2021 15:14 Снимка: ДНЕС+
Възстановиха потрошена от вандали светофарна уредба на бул. "Васил Левси" във Варна
От днес -15.12.2021 г. (сряда) на бул. "Васил Левски" - при кръгово с ул. “Девня“, светофарната уредба е възстановена в първоначалния стандартен режим на работа с подаване на заявка от пешеходците посредством бутон, съобщават от общинското предприятие ТАСРУД.
Светофарната уредба бе с временно променен режим на работа, заради вандалски прояви и кражби на оборудване.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:01 Още четири руски региона въведоха ограничения върху продажбата на горива
- 15:52 Илон Мъск вече не е трилионер
- 15:43 Абровски иска земеделските производители да са минимално зависими от ликвидна подкрепа
- 15:34 Йотова: Българската екзархия в Истанбул е пазител на родовата памет
- 15:16 200-килограмов дрон се разби в жилищен район в Турция
- 15:11 КЗК предлага: Пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни
- 15:09 Кристиано Роналдо се отпуши и стана първият с голове на шест световни първенства
- 15:05 Шишков: Незаконният град във Варна трябва да бъде съборен със заповед на кмета