"Варна сити" с минимална загуба срещу "Биелско"
Варна<+> 03.09.2018 09:13
Минимална загуба срещу домакините от "Биелско" инкасира тимът на "Варна сити" в последния си мач от група G на Шампионската лига по футзал. Родните шампиони отстъпиха с 1-2. Домакините поведоха с гол на Михал Кубик в 12-ата минута. Георги Карагеоргиев изравни с дежурното си попадение в 19-ата, а крайното 2-1 за съперника оформи Лукаш Биел в 29-ата. Само победата устройваше нашите момчета в този директен сблъсък, за да спечелят групата.
След загубата с 1-2 варненци завършиха на второ място с 4 точки. Първи в група G е "Биелско" с пълен актив от 9 точки. /dariknews.bg
След загубата с 1-2 варненци завършиха на второ място с 4 точки. Първи в група G е "Биелско" с пълен актив от 9 точки. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:02 Приключи реставрацията на Партенона в Атина, за първи път от години храмът е без скелета
- 17:55 Лeгeндapният пpeдceдaтeл нa Фeд Aлън Гpийнcпaн пoчинa нa 100 г.
- 17:48 За 10 години се смениха шестима британски премиери. Защо си тръгнаха?
- 17:45 KNDS готви рекорден дебют на борсата
- 17:41 КЗК глоби две фирми, представяли фалшиво масло под марката „Deutsche Markenbutter"
- 17:36 Дa нaпpaвиш oт ĸpacoтaтa бизнec или ĸaĸ ce влизa нa пaзap c oцeнĸa $100 милиapдa
- 17:31 Разпитват Олег Невзоров в ОДМВР-Варна, не е задържан, каза ст. комисар Цветан Пировски
- 17:27 Почина бившият председател на Федералния резерв на САЩ Алън Грийнспан