Варна<+> 02.03.2021 16:54 Снимка: ДНЕС+
Полицейски служители от ОД МВР-Варна ще обслужват в нови помещения жителите на Аврен от днес
Директорът на ОД МВР – Варна ст. комисар Даниел Пашов, началникът на отдел „Охранителна полиция“ комисар Илиян Илиев и началникът на Четвърто РУ гл. инспектор Ив. Стефанов приеха днес лично от кмета на Община Аврен Емануил Манолов и заместник-кмета Боян Георгиев ключовете за новия автомобил и изцяло подновените и модерно оборудвани приемни на полицейските служители.

Ст. комисар Д. Пашов искрено благодари на кмета Емануил Манолов за осигурените отлични условия за работа на полицейските служители и го увери, че ОД МВР – Варна ще продължи да полага всички усилия за осигуряване спокойствието и защитата на всички граждани.

Община Аврен, която се състои от общинския център - с. Аврен, още 16 села и курортен комплекс „Камчия“, се обслужва приоритетно от 6 полицейски служители, 4-ма от които ще работят и приемат жители от общината в реновираните си приемни в общинския център с. Аврен. С осигурения високопроходим автомобил служителите на МВР ще достигат своевременно и бързо до всяко място в Общината, където е необходима намесата им, независимо от климатичните условия. По-осезаемо и ефективно ще бъде и присъствието на полицейските екипи в населените места от общината по всяко време на денонощието.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:07 Хороскоп за понеделник, 29 юни 26 г.
- 19:35 Единадесет души загинаха при самолетна катастрофа във Франция
- 19:24 Илон Мъск на 55
- 19:14 Словения възобновява отношенията си с Израел
- 19:04 Легендата на киното Мел Брукс стана на 100
- 18:53 Демерджиев проверява за доставката на мантинели 2 фирми, зад които стоял бивш премиер
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие